Yaspe (Yasin Pehlivan) Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Yaspe (Yasin Pehlivan) Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Facebook platformunun popüler içerik üreticilerinden biri olan Yaspe diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Facebook video içerik üreticisi ünlülerinden birisi olan Yaspe, geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Yaspe kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Yaspe Kimdir?

1990 yılının Mayıs ayında İstanbul Bayrampaşa‘da Dünyaya gelmiştir. İlk okul ve orta okulu doğduğu Bayrampaşa’ya bağlı Musta Itri İlköğretim okulunda bitirmiştir. Ardından ise liseyi İstanbul Ticaret Odası Anadolu Lisesi Elektrik ve Elektronik bölümünü kazanmıştır ancak okulu yarıda bırakmıştır. Daha sonrasında liseyi bitirmek için açıktan yazılarak, açıktan bitirmiştir. 2011 yılında kuzeninin yaşadığı Japonya’ya tatile gitmiştir. 2011 yılında Japonya’da iken youtube ile tanışmış ve o dönem gelir imkanı olması ve youtube fenomenlerinin bu kadar fazla olmamasından kaynaklı olarak kolay ün kazanabileceğini düşünerek youtube videoları üretmeye başlamıştır. Günümüzde ise Facebook üzerinden ağırlıklı olarak youtube, instagram ve tiktok üzerinden video paylaşımlarına devam ediyor.

Yaspe Kaç Yaşında?

Kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan Yaspe, hakkında merak edilen bir çok detay ortaya çıktı. Takipçileri sık sık arama motorlarında yakışıklı fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 1990 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Yaspe, 32 yaşındadır.

Yaspe Nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Yaspe, doğma büyüme İstanbul’ludur.

Yaspe Sevgilisi Var mı? Evli Mi?

Başarılı içerik üreticisi Yaspe, sosyal hayatı ile ilgili çok fazla bilgi paylaşımı yapmamaktadır. Sadece evli olduğunu bilmekteyiz.

Yaspe Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncunun ne kadar kazandığını aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Facebook platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Yaspe bu platformda 1.300.000 aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Yaspe’nin instagram da ise 150.000 takipçiye sahiptir.

Yaspe Facebook Hesabı

Yaspe İnstagram Hesabı

Yaspe Tiktok Hesabı

Yaspe Youtube Hesabı

Yaspe (Yasin Pehlivan) hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça sayfamız güncellenmeye devam edecektir. Konu ile ilgili olarak tüm bilgiler Yasin Pehlivan’ın paylaşımlarından yola çıkarak yazılmıştır.

Kaynak : teknoportal.com.tr

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir