Valorant Oyun İçi Nick Nasıl Değiştirilir? Valorant İsim Değiştirme

Valorant Oyun İçi Nick Nasıl Değiştirilir? Valorant İsim Değiştirme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen birinci şahıs bir kahraman nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için, diğer tüm Riot oyunlarınızdan veri tutmak için küresel hesabınız olan Riot hesabınızda oturum açmanız gerekir. Bu tek Riot Games hesabıyla, ek Riot Games oyunları oynayabileceğiniz anlamına gelir. Değiştireceğiniz ID hesap global olduğundan, Valorant dahil diğer tüm oyunlarınızda ad aynı olacaktır. Valorant Adınızı değiştirmek istiyorsanız, Riot hesabınızın adını da değiştirmelisiniz.

Valorant’ta adınızı değiştirirken sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin. Bu makale, Valorant’ta adınızı nasıl değiştireceğinizi ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Yani, Valorant’ta adınızı değiştirmenin bir yolunu arıyorsanız ve bu sayfayla karşılaştıysanız, endişelenmeyin, sorununuz çözülecektir.

Valorant Oyun İçi Nick Nasıl Değiştirilir?

Valorant’ta adınızı değiştirmek için önce Riot hesap adınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Aşağıda verilen adımları izleyerek Riot hesap adınızı değiştirebilirsiniz.

  • Bu bağlantıya tıklayarak  Riot Hesabı web sitesine gidin.
  • Burada Valorant kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmanız istenecektir. Riot Hesabın Google hesabına, Apple hesabına veya Facebook hesabına bağlıysa, onlar aracılığıyla da giriş yapabilirsin.
  • Giriş yaptıktan sonra,  Hesap Yönetimi  sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Hesap Yönetimi sayfasının sol kenar çubuğundan RIOT ID sekmesine gidinRIOT ID gittikten sonra sağ tarafta RIOT ID’nize tıklayın. İstediğin bir ID belirleyin  ve oyun açıksa oyundan çıkış yapın.

  • Değiştirdiğiniz yeni adla devam etmek için Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklayın. İşlem bu kadar! Artık oyuna giriş yapabilirsiniz.

Son Sözler

Valorant’ta isminizi bu şekilde değiştirebilirsiniz. Riot Hesabı adınızı değiştirmek Valorant’taki adınızı değiştirecek ve aynı zamanda oynamayı tercih ettiğiniz diğer tüm Riot oyunlarındaki adı da değiştirecektir. Benzer şekilde, Valorant’taki sloganınız ve benzeri diğer bilgileri de değiştirebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir