Supercell’den 3 Yeni Clash of Clans Oyunu Geliyor!

Supercell’den 3 Yeni Clash of Clans Oyunu Geliyor!

Clash of Clans, Brawl Stars, Clash Royale gibi başarılı oyunlara sahip olan Supercell, üç yeni farklı tarzda Clash oyunun geleceğini duyurdu. Üç oyunda Clash dünyasında geçen farklı tarzda macera dolu oyunlar olacak.

Supercell, oyunların Clash dünyasında geçmesine rağmen, üç oyununda bir önceki Clash oyunlarına benzemediğini ve oyunların yepyeni maceralar ve farklı oynanışlar sunacağını belirtti.

Clash dünyasının yeni oyunlarının isimleri Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes olacak.

Clash of Clans geliştiricilerinin üç yeni Clash oyununun duyurusunu yaptığı ve oyunlar hakkında yaptığı açıklamaların yer aldığı videoyu izleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Clash Quest

Clash Quest sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Birlik kombinasyonlarınızı oluşturarak düşmanlarınız yok edin. Clash dünyasında yeni adalarla beraber Clash Quest’te yeni bir maceraya atılabilirsiniz.

Clash Mini

Clash dünyasında oyuncuların en sevdikleri karakterleri konumlandırdıkları ve savaş için canlanmalarını izledikleri stratejik bir masa oyunu olan Clash Mini ile tanışın!

Clash Heroes

Clash dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin. En sevdiğiniz Clash karakterleriyle beraber keşfedilmemiş topraklara gidin, destansı görevleri tamamlayın ve efsanevi Clash Kahramanları olmaya çalışın!

Oyunları Nasıl Oynayabilirim?

Üç oyunda şu anda geliştirme aşamasında. Supercell’in verdiği bilgilere göre oyunların harika olmasını sağlamak ve oyunların kaliteli yapımlar olması için çalışmalar devam ediyor. Oyunların çıkış tarihleri ile ilgili bir zaman verilmedi, oyunların çıkış tarihi ilerleyen süreçlerde duyurulacak.

Ayrıca bu yeni oyunlar Clans ve Royale oyunlarından bağımsız olarak geliştirilecek yani Clans ve Royale oyunlarının geliştirilmelerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına geliyor.

Geliştirilen oyunları güncel olarak takip etmek isterseniz resmi Twitter Hesapları:

Clash Quest
Clash Mini
Clash Heroes

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir