İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım

Samsung, Yüksek Ses Kalitesi Sunan Kulaklığı Galaxy Buds 2’yi Tanıttı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Samsung, Yüksek Ses Kalitesi Sunan Kulaklığı Galaxy Buds 2’yi Tanıttı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
+ - 0

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni kablosuz kulaklığı olan Galaxy Buds 2’yi resmi olarak tanıttı.

Galaxy Buds 2: ANC ve Uzun Pil Ömrüne Sahip

Galaxy Buds 2’nin en önemli özelliği, bir önceki versiyonun sahip olmadığı Aktif Gürültü Kontrolü (ANC) desteklemesidir.

Önerilen Yazı
Samsung, Katlanabilir Telefonu Galaxy Z Flip 3’ü Tanıttı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Samsung, Galaxy Buds 2’nin tek bir şarjla 5 saate kadar müzik çalma sunabileceğini iddia ediyor. Bu süre, birlikte verilen şarj kutusuyla toplam 18 saate kadar uzatılabilir. ANC olmadan pil ömrü sırasıyla 8 saat ve 28 saate çıkar.

Samsung ayrıca yapı kalitesi üzerinde de çalıştı ve Galaxy Buds 2’nin şimdiye kadarki en hafif ve en küçük kulaklıkları olduğunu iddia ediyor.

Gelişmiş ses kalitesi için Galaxy Buds 2, her kulaklıkta 6,5 ​​mm tweeter ile birlikte 11 mm’lik bir woofer’a sahiptir.

Önerilen Yazı
Samsung, İlk Ekran Altı Kameralı Telefonu Galaxy Z Fold 3’ü Tanıttı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Ayrıca IPX7 suya dayanıklılık sertifikası ve Bluetooth 5.2’ye sahiptir. Birlikte verilen taşıma çantası USB-C veya kablosuz olarak şarj edilebilir.

Galaxy Buds 2: Renk ve Fiyatlandırma

Samsung, Galaxy Buds 2’yi Siyah, Beyaz, Mor ve Yeşil renklerinde sunacak. Avrupa’da, Galaxy Buds 2 149 € karşılığında satışa sunulacak. ABD’de, kulaklıkların fiyatı 159 dolar olacak. Kulaklığın Türkiye fiyatı ise 999 TL olarak açıklandı.

Yazar Hakkında

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Rasim, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 2013 yılında bilişim teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013'ten bu yana bilişim sektöründe belli görevlerde ve çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise deneyimlerini aktarmak için teknoportal.com.tr üzerinden editörlük ve site içi geliştirmelerde görev almaktadır.

Yorum Yap