Samsung Galaxy A80, Temmuz 2021 Güvenlik Güncellemesi Alacak

Samsung Galaxy A80, Temmuz 2021 Güvenlik Güncellemesi Alacak

Son dört hafta içinde düzinelerce Galaxy cihazı Temmuz 2021 güvenlik güncellemesini aldı. Samsung, Galaxy S10 serisi ile yeni güncellemenin dağıtımını başlattı ve ardından çeşitli üst seviye, orta seviye ve düşük kaliteli akıllı telefonlar ve tabletlere genişletti. Üç gün önce şirket, Galaxy A80 için en son güvenlik yamasını yayınlamaya başladı.

Samsung, Kıbrıs, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Makedonya, Polonya, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve İngiltere dahil olmak üzere çeşitli pazarlarda Galaxy A80 için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Güncelleme, A805FXXS6DUG3 donanım yazılımı sürümünü taşıyor ve Temmuz 2021 güvenlik yamasını içeriyor. Şirketin belgelerine göre, Temmuz 2021 yaması Galaxy cihazlarındaki 20’den fazla gizlilik ve güvenlikle ilgili güvenlik açığını gideriyor.

Yukarıda belirtilen ülkelerden herhangi birinde bir Galaxy A80 kullanıyorsanız ve akıllı telefonunuzu en son ürün yazılımına güncellemek istiyorsanız,  Ayarlar » Yazılım güncellemesine giderek indir ve yükle üzerine dokunabilirsiniz.

Samsung, Galaxy A80’i 2019’un ortalarında Android 9 Pie ile piyasaya sürmüştü. Cihaz geçen yıl Android 10 güncellemesini ve bu yılın başlarında Android 11 güncellemesini aldı. Gelecekte Android 12 güncellemesini almayacak gibi görünüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir