Renault Trucks Yeni Araçlarını İlk Kez ETS 2’de Tanıtacak!

Renault Trucks Yeni Araçlarını İlk Kez ETS 2’de Tanıtacak!

Son yıllarda çok popüler olan simülasyonların başında gelen Euro Truck Simulator 2 her geçen gün popülaritesini ve oyuncu kitlesini arttırıyor. Renault Trucks Ağır Ticari Araç sektöründe bir ilk yaparak yeni araçlarını ilk kez Euro Truck Simulator 2’de tanıtacak.

Renault Trucks yeni uzun yol (T) ve şantiye (C ve K) serisi araçlarını ilk kez Euro Truck Simulator 2’de tanıtacak ve sanal sürüş deneyimi sunacak. Renault Truck (T, C, K) serileri 2021’de konfor, güvenlik ve verimlilik açısından geliştirecek.

Renault Trucks’ın yeni araçları ilk kez 6 Nisan 2021 Euro Truck Simulator 2 video oyununda yer alacak. Oyunda dış tasarımı, sürüş konumu ve kabin düzeni ve her şey sanal olarak test edilebilecek.

Renault Trucks T, C, K ürünleri geliştirilirken sürücüler için yüksek güvenlik seviyesi öncelikler arasında yer alıyor. Müşteriler için araç verimliliği de iyileştirildi. Yakıt tüketimi ve CO2 yayımları daha da azaltıldı.

6 Nisan 2021’de Renault Trucks T ve T High 2021 kabininde oyuncular sürüş yaparak aracı değerlendirebilirler. Oyuncular sürüş deneyimlerini sosyal ağlardan #renaulttruccksevoulution hastag’i üzerinden görüşlerini diğer oyuncularla paylaşabilecek.

29 Mart 2021 tarihinden itibaren ise oyuncular Renault Trucks bayilerinin önünde kırmızı perdeyle gizlenmiş olan Renault Trucks T 2020’i görebilecekler.

Renault Trucks tarafından açıklanan bilgiye göre, Renault Trucks’ın T ve T High 2021 modelleri 6 Nisan 2021 saat 20:00’da SCS Software’ın Twitch canlı yayınında tanıtılacak. Yayına Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree eşlik edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir