PUBG’nin Yeni Oyunu PUBG: NEW STATE Alfa Testi Başvuruları Başladı

PUBG’nin Yeni Oyunu PUBG: NEW STATE Alfa Testi Başvuruları Başladı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un arkasındaki ana şirket olan Krafton, iOS ve Android için bir sonraki oyunu olan PUBG: NEW STATE için kapalı bir alfa testi yürütmeyi planladığını duyurdu.

thumbnail
Önerilen Yazı
PUBG’nin Ücretsiz Versiyonu Olan PUBG Lite Sona Erdi

Testleri tamamlandıktan sonra oyunun 2021’de çıkması bekleniyor, ancak kapalı alfa testi 11 Haziran’da başlayacak. Başvurular başladı ve kayıtlar şu anda devam ediyor.

New State, orijinal PUBG’nin kalıbını büyük ölçüde kopyalayacak ve ayakta kalan son kişi olma hedefiyle sürekli daralan bir savaş alanında 100’e kadar oyuncuyu karşı karşıya getirecek.

Ancak geliştirmeler, dronlar, silah ekleri, kaçma manevraları ve destek çağrıları gibi yen şeyler oyunda olacak. Krafton ayrıca bir savaşı sallayabilecek oyun ortası hedefleri ve üstün mobil grafikler için küresel aydınlatma teknolojisi gibi yeni özellikler vaat ediyor.

Alfa Testi 11 Haziran’da Amerika’da Başlayacak

Alfa testine kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Alfa Testi İçin Başvuru Süresi:

  • Başlangıç: 21 Mayıs saat 12:00
  • Bitiş: 6 Haziran saat 20:59

Alfa Testi:

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59

Alfa için seçilen oyuncular, oyunun 2051 zaman çizelgesinde yer alan tek bir harita olan Troi’ye düşürülecek. PUBG: NEW STATE alfa testi tamamlandığında, teste katılan tüm oyuncuların hesap verileri sıfırlanacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir