İlginizi Çekebilir
hdr10+
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG: Battlegrounds Steam’de Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

PUBG: Battlegrounds Steam’de Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak
+ - 0

Uzun süredir PUBG’nin ücretsiz olabileceği iddiaları ortada dolaşıyordu. PUBG, yeni bir etkinlik düzenledi ve PUBG: Battlegrounds Steam’de bir hafta ücretsiz olacak.

Bugün itibariyle, yani 10 Ağustos – 16 Ağustos tarihleri arasında PUBG: Battlegrounds Steam üzerinden ücretsiz oynanabilir olacak. Bu süre zarfında PC oyuncuları tüm oyun modlarına erişimin keyfini çıkarabilecek.

Buna ek olarak PUBG, oyuncuların etkinlikten sonra bu ücretsiz hafta boyunca kazandıkları görevleri ve istatistikleri korumalarına izin verecek. Oyuncular XP, BP, geçiş ve görev ödüllerini koruyabilirler.

Özellikle, etkinlik yalnızca Steam’de PC’de ve oyuncular oyunu satın aldıktan sonra geçerli olacak. Oyuncular, etkinliğine erişmek için oyunu PC’deki Steam mağazasından ücretsiz bir şekilde satın alabilirler.

PUBG: Battlegrounds Tamamen Ücretsiz Olabilir

Oyunun yapımcısı Krafton, uzun süredir oyunu ücretsiz yapmayı planlıyordu. Oyunu bir hafta ücretsiz yaparak kullanıcı tepkilerin test edilmesi amaçlanıyor. Eğer başarılı olursa, bu etkinlikten sonra PUBG: Battlegrounds tamamen ücretsiz olabilir.

Önerilen Yazı
Popüler Battle Royale Oyunu PUBG’nin İsmi Değiştirildi

Ayrıca, Krafton yakın zamanda oyunun adını da değiştirdi. Oyunun yeni adı PUBG: Battlegrounds oldu.

PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Oyunu 16 Ağustos tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz:

  • Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidin.
  • PUBG: Battlegrounds, Ücretsiz oynayın! kısmından Oyunu Oyna’ya tıklayın.
  • Ardından oyunu kütüphanenize ekleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

Etkinlik bittikten sonra oyuna devam etmek isterseniz, 89 TL’lik ödeme yaparak oyuna devam edebilirsiniz.

Önerilen Yazı
PUBG’nin Ücretsiz Versiyonu Olan PUBG Lite Sona Erdi

10 Ağustos’ta başlayan PUBG ücretsiz oyun haftası tam olarak bir hafta devam edecek. Hafta boyunca, her gün bir çok ödül ve hediye dağıtımı yapılacak. Geç kalmadan oyunu ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Rasim, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 2013 yılında bilişim teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013'ten bu yana bilişim sektöründe belli görevlerde ve çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise deneyimlerini aktarmak için teknoportal.com.tr üzerinden editörlük ve site içi geliştirmelerde görev almaktadır.

Yorum Yap