İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema ve Dizi

Netflix’in Yeni Yerli Dizisi Fatma’nın Fragmanı Yayınlandı!

Netflix’in Yeni Yerli Dizisi Fatma’nın Fragmanı Yayınlandı!
+ - 0
Netflix son zamanlarda bir çok yerli dizi, film ve proje imza atıyor. Bugün ise Netflix’in geçen yıl ismini duyurmuş olduğu Türk dizisi Fatma’nın fragmanı yayınlandı.

Fatma 27 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak ve tüm bölümleri erişime açılacak. Dizinin başrolünde son yıllarda giderek popülerleşen oyunculardan Burcu Biricik “Fatma” karakterini canlandırıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik’le birlikte Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Bayramoğlu, Çağdaş Onur Öztürk ve Melis Sezen gibi ünlü isimler dizide yer alıyor.

Yeni Yerli Dizi Fatma’nın senaryosunu Özgür Önürme, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu ve Özgür Önürme, yapımcılığını ise Başak Abacıgil üstleniyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde; Temizlik işlerine giden Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken beklenmedik bir kaosun içine çekilir. Fatma kimsenin şüphelenmediği görünmez bir “temizlikçi” olduğunu fark eder.

Yeni Dizi Fatma’nın Fragmanı

Yazar Hakkında

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Rasim, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 2013 yılında bilişim teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013'ten bu yana bilişim sektöründe belli görevlerde ve çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise deneyimlerini aktarmak için teknoportal.com.tr üzerinden editörlük ve site içi geliştirmelerde görev almaktadır.

Yorum Yap