İnstagram’da Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Açılır?

İnstagram’da Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Açılır?

Kaybolan Mesaj Modu, Instagram’daki en iyi özelliklerden biridir. 2021 yılında İnstagram sohbetlerine entegre edildi ve son zamanlarda çok popüler oldu. Kaybolan Mesaj Modu, kullanıcının görüldükten sonra mesajlarını veya sohbetlerini gizlemesine olanak tanır. Bu, konuşmanızı gizli ve ekran görüntüsünün alınmasını önlemek istiyorsanız kullanışlı bir seçenektir.

Kaybolan Mesaj Modu nedir?

Kaybolan Mesaj Modu, mesajlarınızı veya sohbetlerinizi gördükten sonra gizlemenizi sağlayan yeni bir Instagram özelliğidir. Snapchat’te kendi kendini imha eden mesajlara benzemektedir. Mesajlarının özel olmasını veya yalnızca sınırlı bir süre için görünür olmasını isteyen kişiler için kullanışlıdır.

İnsanların Instagram’da Kaybolan Mesaj Modu bu kadar sık ​​kullanmasının birçok nedeni var. Çoğu kullanıcı, mesajlarını özel veya yalnızca belirli bir süre için görüntülenebilir tutmak ister veya mesajlarının başka birinin telefonuna kaydedilmesini önlemek istemektedir.

Instagram 2022’de Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Açılır?

İşte Instagram’da Vanish Mode’un nasıl kullanılacağına dair adım adım bir kılavuz:

  1. Kaybolan Mesaj Modu kullanmak için konuşmak istediğiniz kişiyle bir sohbet açın.
  2. Ardından, ekranınızın altından yukarı doğru kaydırın. Karşınıza Kaybolan Mesaj Modu gelecektir.

Kaybolma Modu açıldığında, tüm mesajlarınız görüldükten sonra kaybolacaktır. Buna metin mesajları, fotoğraflar, videolar ve hatta GIF’ler dahildir.

Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Kapatılır?

Kaybolan Mesaj Modu kapatmak için ekranınızın altından yukarı kaydırın. Kaybolan Mesajları kapatmak bu kadar kolay.

Kaybolan Mesaj Modu Sohbetleriyle Çalışmaz

Lütfen Kaybolan Mesaj modunun yalnızca bire bir sohbetlerde çalıştığını unutmayın. Ayrıca grup sohbetleri veya Lütfen Kaybolan Mesaj açık olmayan kişilerde çalışmaz. Bu nedenle, konuşmanızı gizli tutmak istiyorsanız, hem kendiniz hem de konuştuğunuz kişi için Kaybolan Mesaj modunu açtığınızdan emin olun.

Çözüm

Instagram rehberinde Kaybolan Mesaj Modu nasıl kullanılacağını umarız yardımcı olmuştur. Görüşmelerinizi gizli ve ekran görüntüsü almaktan korumak için harika bir yoldur. Yukarıdaki işlemleri yaparak sizlerde deneyebilirsiniz ve aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir