Instagram’a Giriş Yapmadan Bir Hesabın Instagram Gönderileri Nasıl Görüntülenir?

Instagram’a Giriş Yapmadan Bir Hesabın Instagram Gönderileri Nasıl Görüntülenir?

Instagram’a henüz kaydolmadıysanız, fakat birinin hesabını görüntülemek istiyorsanız, kendi profiliniz olmadan da göz atabilirsiniz.

Özellikler, gerçek bir hesabınız olmadan son derece sınırlıdır. Ancak doğru yöntemi biliyorsanız, birinin profilini görüntüleyebilir ve gönderilere genel bir bakış elde edebilirsiniz.

İşte kendi hesabınız olmadan Instagram’da birinin profilini nasıl görüntüleyebileceğiniz…

Instagram’a Giriş Yapmadan Profil Görüntülemek Mümkün Mü?

Instagram.com’a gidip hesap açmadan platformda gezinmeye çalışmak sizi hiçbir yere götürmez. Tek göreceğiniz, bilgilerinizi girmenizi bekleyen bir giriş ekranıdır.

Instagram’a ve nasıl çalıştığına aşina olanlar, platformdaki tüm özelliklere erişmenin tek yolunun bir profil hesabına giriş yapmak olduğunu bilir.

Bir profil oluşturmadan ve giriş bilgilerini sağlamadan Instagram’ı gerçek kullanıcılar gibi kullanamazsınız. Akıllı telefonda veya masaüstünde tarayıcıda kullanmanız önemli değildir.

Ancak, profilleri doğrudan ziyaret ederek bu giriş ekranını aşmanın basit bir yolu mevcuttur.

Instagram’a Giriş Yapmadan Bir Instagram Profili Nasıl Görüntülenir?

İyi haber şu ki, tam kullanıcı adınız olduğu ve profil herkese açık olduğu sürece belirli bir Instagram profili bulabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram “Kullanıcı Bulunamadı” Hatası Nedir?

Hesabı olmayan bir Instagram profili ararken tek yapmanız gereken tarayıcınıza Instagram web sitesi URL’sini ve ardından hesabın kullanıcı adını yazmaktır.

Örneğin, “www.instagram.com/[kullanıcı adı]” yazıp hesabın fotoğraf akışını görebilirsiniz. Örnek olarak “www.instagram.com/instagram” adresine gidebilirsiniz. Bu özellik sadece herkese açık profillerde çalışıyor.

Görüntülemeye çalıştığınız hesap, Instagram gönderilerini kimlerin görüntülediğini göremeyecek. Yalnızca Hikayelerini kimlerin görüntülediğini görebilirler.

Instagram Hesabınıza Giriş Yapmadan Yapamayacaklarınız

İşin püf noktası, Instagram’ın profili olmadan kimsenin platformunu kullanmasını istememesidir, bu nedenle özellikleriniz son derece sınırlı olacaktır.

Bir profil sayfası ve hesap olmadan gönderilerin bir özetini görebilmeniz, başka pek bir şey yapabileceğiniz anlamına gelmez.

Profiliniz olmadığında kaçırdığınız özellikler şu şekildedir:

  • Yorumları görüntüleme ve yorum yazma
  • Fotoğrafları beğenme
  • Fotoğrafları yakınlaştırma
  • Hikayeleri ve Öne Çıkanları Görüntüleme
  • Bir Instagram hesabını takip etmek

Yukarıdakilerden herhangi birini yapmaya çalıştığınızda, platformu kullanmak için oturum açmanızı isteyen bir istem görünecektir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram Kişisel, İşletme ve İçerik Üretici Hesapları: Farkları Nelerdir?

Giriş yapmadan veya bir hesabınız olmadan Instagram’da birinin profilini görüntüleyebilirsiniz. Ancak, normal bir kullanıcı gibi gönderileri ayrıntılı olarak görüntüleyemeyecek veya etkileşim kuramayacaksınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir