Instagram Hikayeleri Anonim Olarak Nasıl Görüntülenir?

Instagram Hikayeleri Anonim Olarak Nasıl Görüntülenir?

Instagram Hikayelerini görüntülerken, hikayeyi yayınlayan kullanıcının onu kimin görüntülediğini görebileceğini unutmamak önemlidir. Genel olarak konuşmak gerekirse, bu bir soruna neden olmaz, ancak birinin Instagram Hikayelerini gizlice görüntülemek istediğiniz bazı zamanlar olabilir.

Her yöntem farklı derecelerde başarıya sahip olmasına rağmen, görüntüleyenin siz olduğunuzu bilmeden hikayeleri görüntülemenin birkaç farklı yolu vardır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram’a Giriş Yapmadan Bir Hesabın Instagram Gönderileri Nasıl Görüntülenir?

Not: Özel bir hesabın hikayelerini anonim olarak görüntülemek istiyorsanız, onu takip ediyor olmanız gerekir; Aksi takdirde, aşağıdaki yöntemler yalnızca herkese açık hesaplar için çalışacaktır.

Instagram Hikayeleri Anonim Olarak Nasıl Görüntülenir?

Fake Bir Instagram Hesabı Kullanın

Birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenin belki de en iyi yolu, sizi direk olarak tanımlanamayan bir Instagram hesabı kullanmaktır.

Zaten ayarlamış olduğunuz başka bir hesabınız varsa, Instagram’da hesabı eklemek ve birisinin Instagram Hikayelerini kullanıcı bilmeden görmek istediğinizde iki hesabınız arasında geçiş yapmak oldukça kolaydır.

Henüz ek bir Instagram hesabı oluşturmadıysanız, ilk olarak yeni bir Instagram hesabı oluşturmanız gerekir.

Uçak Modunu Açın

Bir Hikayeyi görüntülemeden önce mobil cihazınızın uçak modunun etkin olduğundan emin olarak birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemek mümkündür. Instagram, güvenilir bir Wi-Fi veya veri bağlantınız olmadığında bile anında görüntülemeyi sağlamak için birkaç hikayeyi otomatik olarak önceden yüklediğinden, teorik olarak görülmeden bir tanesini görüntüleyebilirsiniz.

Bunu denemek için Instagram uygulamasında hesabın profilini açmanız ve ardından etkinleştirmeniz gerekir.

Ancak, söz konusu kullanıcı art arda birçok hikaye yayınladıysa, uygulama muhtemelen hepsini önceden yüklememiş olacak ve bu nedenle hepsi uçak modunda görüntülenemeyecek.

Üçüncü Taraf Bir Uygulama veya Site Kullanın

Giriş yapmanıza gerek kalmadan birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenize olanak tanıdığını iddia eden bir dizi üçüncü taraf uygulama ve web siteleri vardır. Bu sitelerin çoğu güvenli değildir ve bazıları çalışmaz, bu nedenle kişiler kendi takdirine bağlı olarak kullanırlar.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram “Kullanıcı Bulunamadı” Hatası Nedir?

Yine de bir tane kullanmak istiyorsanız, yapılan bir testte InstaStories web sitesi, kullanıcıya bir görünüm bildirmeden herkese açık bir hesabın hikayelerini başarıyla görüntüleyebiliyor. Bir hesabın hikayelerini görüntülemek için sitenin ana sayfasına bir hesap adı girmeniz yeterlidir. Sitenin yalnızca herkese açık hesaplar için çalıştığını ve özel bir hesabın hikayelerine erişemeyeceğini unutmayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir