Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır? Instagram Hesap Dondurma Linki 2022

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır? Instagram Hesap Dondurma Linki 2022

Instagram hesap dondurma işlemi sosyal medyadan sıkılanların merak ettiği konulardan biri. İşte instagram hesap dondurma işlemi ve linki hakkında detaylar…

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’a ara vermek isteyen kullanıcılar instagram hesabını nasıl donduracağı konusunda oldukça merak içindeler. Instagram hesap dondurma ve Instagram hesap dondurma linki sayesinde instagram hesabınızı silmeden kısa süreliğine en popüler sosyal medya platformu olan Instagram’a ara verebilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram’da Bir Hesabın Kullanıcı Adı Geçmişi Nasıl Görülür?

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap dondurma ve Instagram hesap dondurma linki konusunda birçok yerde farklı yazılar mevcut. Sıkça kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’dan sıkılmış ve iyi olmadığını düşünenler fakat hesabını silmek istemeyen kullanıcılar instagram hesap dondurma 2022 ve instagram hesap dondurma linki konusunda arama motorlarına çok fazla arama yapıyorlar. Instagram hesap dondurma işlemini bu yazının sonunda yapabileceksiniz.

Instagram Hesap Dondurma İşleminden Sonra Hesabıma Ne Oluyor?

Instagram hesap dondurma işleminden sonra instagram hesabınızdaki resimler, yorumlar ve etkileşimler silinmiyor tekrar instagram hesabınız aktif olduktan sonra hesabınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Instagram Hesap Dondurma Linki 2022

Instagram hesap dondurma işlemini Instagram’ın mobil uygulamasından yapamıyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirmek için bir tarayıcıya ihtiyacınız olacak. Bilgisayarınızdaki tarayıcınızdan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram hesap dondurma linki 2022 (Güncel): https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Şimdi Instagram hesap dondurma işlemini nasıl yapacağımıza sırasıyla bakalım:

  • Tarayıcınızda instagram.com adresinden hesabımıza giriş yapalım.
  • Giriş yaptıktan sonra profil sayfasına tıklıyoruz.
  • Daha sonra profili düzenle seçeneğine tıklıyoruz.
  • Profili düzenle sayfasının sağ altında hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine tıklıyoruz.
  • Hesabını neden kapatıyorsun sorusuna ara vermek istiyorum cevabını seçiyoruz.
  • Şifremizi giriyoruz ve hesabımız geçici olarak kapanıyor.

Instagram Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır? (Görsel Anlatım)

Tarayıcınızla instagram.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Profil” sayfasına tıklayalım. Ardından “Profili Düzenle” sekmesine tıklayalım.

Profili Düzenle seçeneğinin sağ altında “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğine tıklıyoruz.

Hesabımı geçici olarak kapat sayfasında “Hesabını neden kapatıyorsun?” sorusuna size en uygun cevabı seçebilirsiniz yada direkt “Ara vermek istiyorum” cevabını seçebilirsiniz. Daha sonra sizden şifrenizi isteyecektir.

Şifrenizi yazdıktan sonra Instagram hesabı dondurma işlemi için “Hesabı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıklamak yeterlidir. Siz kendiniz giriş yapmadan instagram profilinizi artık kimse görmeyecektir.

Hesabınızı dondurduktan sonra geri açmak için 3 saat beklemeniz gerekiyor. Instagram hesap dondurma işlemini 7 gün arayla gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 1 hafta içerisinde yani instagram hesap dondurma işlemi için 7 gün geçmesi gerekiyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Instagram vs Instagram Lite: Farkları Nelerdir?

Instagram Hesap Dondurma İşleminden Sonra Fotoğraflarım Geri Gelmedi!

Eğer instagram hesap dondurma işleminden sonra fotoğraflarınız hemen gelmediyse veya instagram fotoğraflarınızın sadece bir kısmı eksik geldiyse paniğe kapılmayın. Instagram hesabınızı aktif hale getirdiğiniz zaman fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir. Bu durum gayet normaldir bir süre sonra fotoğraflarınızın tamamı eksiksiz bir şekilde geri gelecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir