GTA 6’da Bir Kısmın “Vice City” Haritasına Ait Olabileceğine Dair Bir Görüntü Sızdırıldı

GTA 6’da Bir Kısmın “Vice City” Haritasına Ait Olabileceğine Dair Bir Görüntü Sızdırıldı

Vice City’nin güncellenmiş bir sürümü gibi görünen GTA 6 için bir harita sızıntısı, isimsiz kaynaklar tarafından bazı ayrıntılarla ortaya çıktı.

Rockstar Games, henüz GTA 6 üzerinde çalıştıklarını bile onaylamadı. Ancak bu, hayranlarının üzerinde çalışabilecekleri şeyleri araştırmalarını engellemedi.

Londra, Güney Amerika ve hatta Las Vegas dahil olmak üzere oyunun nereye geçeceğine dair bir sürü söylentiden sonra, GTA 6’da oyuncular Vice City’ye geri dönebilecek görünüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Steam’de Bir Oyun Nasıl İade Edilir? Para İadesi Nasıl Alınır?

Miami’den esinlenen konum epeyce sızıntıyla ortaya çıktı ve orijinal harita zamanına göre büyük olsa da, Rockstar bu sefer daha da büyüyebilirdi.

2018’in sonlarında, GTA 6 haritası gibi görünen bir uydu görüntüsü çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştı. Ancak önemli noktalar, mağaza işaretleri ve daha fazlası gibi önemli ayrıntılar mevcut değildi.

Bazı oyuncular görüntüyü hemen bir photoshop olduğu gerekçesiyle reddettiler.  Ancak Red Dead Redemption 2 haritasının benzer bir şekilde zamanından çok daha önce  sızdırıldığı göz önüne alındığında, bazı oyuncular her zaman olduğu gibi bunun gerçek olduğuna inanmıştı.

Şimdi, benzer bir görüntü, yollar biçiminde ve haritanın güney bölümünü gösteren birkaç ayrıntıyla yeniden ortaya çıktı. Daha önce, haritanın yalnızca kuzeydoğu bölümü bulunuyordu. Görüntü inanılmaz derecede Vice City’ye benziyor.

GTA 6’ya Ait Olduğu İddia Edilen Harita Bir Bölümünün Görüntüsü

Bazı oyuncular hala bunun gerçek olduğunu umarken, pek çok şüpheci oyuncuda var. Bir hayran, “GTA haritasından çok Just Cause haritasına benziyor” dedi. Bazı oyuncular ise görüntünün bulanık olduğunu şu anda bir şey ifade etmediğini söyledi.

Haritanın gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu belirlemenin bir yolu yok, ancak diğer GTA 6 söylentileri gibi, kaybolmayacak bir haritaya benziyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir