1. Ana Sayfa
  2. Oyun

FIFA 22 Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

FIFA 22 Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı
+ - 0

EA Sports, Hypermotion destekli animasyonlardan iyileştirmelere ve takım arkadaşı yapay zekasına kadar yeni oyunun önemli eklemelerine daha derinlemesine bir bakış sunan yepyeni FIFA 22 Oynanış Fragmanını yayınladı.

Önerilen Yazı
FIFA 22 Duyuruldu! FIFA 22 Fragmanı, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fragmanın yanı sıra EA, değişiklikleri detaylandıran bir dizi kısa klip de dahil olmak üzere inanılmaz derecede ayrıntılı bir FIFA 22 Gameplay Deep Dive yayınladı.

FIFA 22 Oynanış Fragmanı

Yalnızca yeni nesil PS5 ve Xbox One X/S sürümleri tüm yeni oyun özelliklerini içerecek, örneğin Hypermotion yalnızca yeni nesilde olacak.

FIFA 22; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacak. FIFA 22, 1 Ekim 2021 tarihinde çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Rasim, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 2013 yılında bilişim teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013'ten bu yana bilişim sektöründe belli görevlerde ve çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise deneyimlerini aktarmak için teknoportal.com.tr üzerinden editörlük ve site içi geliştirmelerde görev almaktadır.

Yorum Yap