1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Farming Simulator 22 Duyuruldu! İlk Bilgiler ve Detaylar

Farming Simulator 22 Duyuruldu! İlk Bilgiler ve Detaylar
+ - 0

Popüler tarım simülatörü Farming Simulator serisinin geliştiricisi Giants Software, Farming Simulator 22’yi resmi olarak duyurdu. Giants Software Farming Simulator 2022’yi başka bir şirketin desteği olmadan kendi başına yayınlayacak.

Farming Simulator 22 PC, Mac, Playstation 5, Xbox Series X/S, Playstation 4, Xbox One ve Stadia platformları için 2021 Sonbaharında piyasaya sürülecek. Oyunun resmi çıkış tarihi 22 Kasım 2022 açıklandı.

Farming Simulator 22’de Mevsimler Oyuna Ekleniyor

Yeni mahsuller, yeni haritalar, yeni makineler, yeni markalar ve daha fazlası oyunda yer alacak. Ve yıllardır oyuncuların beklediği mevsimler özelliği oyuna resmi olarak geliyor. Artık kar yağışı da olmak üzere mevsimler döngüsü Farming Simulator 22’de yer alacak.

İki yeni harita ve güncellenmiş Erlengrat haritası, farklı türlerde tarım türlerine izin verecek. Yeni makine kategorileri de dahil olmak üzere 100’den fazla otantik tarım markasından 400’den fazla makine ve aracı tarım, hayvancılık ve ormancılığı her zamankinden daha eğlenceli hale getirecek.

Kısacası Farming Simulator 22, çok çeşitli yeni özellikler ve her zamankinden daha fazla özgürlük sayesinde oyuna daha fazla derinlik sunacak.

Motor Yükseltmesi Performans ve Gerçekçiliği Arttırıyor!

Farming Simulator 22, GIANTS Engine 9 ile geliştiriliyor ve daha gerçekçi bir AI davranışı ve daha zengin dünyalar gibi çeşitli iyileştirmelerle birlikte geliyor. Yüke bağlı olarak motorların kademeli yankılanması, vites seçimi ve ton varyasyonları ile sesler daha gerçekçi bir hale geliyor.

Farming Simulator 22’de performans konusunda da iyileştirmeler var. DirectX 12 desteği getirilecek ve modifikasyon desteği için geliştirilmiş bir sistem yer alacak.

Farming Simulator 22 Örnek Görüntüleri

Geliştiriciler, Farming Simulator 22 hakkında daha fazla bilgi ve detayları önümüzdeki haftalarda paylaşmaya başlayacak.

Yazar Hakkında

teknoportal.com.tr gündeme dair tüm gelişmeleri ve popüler konuları özgün ve kaliteli bir anlatımla sunmayı amaçlayan dijital içerik paylaşım platformudur.

Yorum Yap