Far Cry 6 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Detayları Açıklandı

Far Cry 6 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Detayları Açıklandı

Ubisoft’un Far Cry serisinin merakla beklenen bir sonraki bölümü olan Far Cry 6, bu Ekim ayında konsollar ve PC için çıkacak.

Far Cry 5’in kurgusundan ciddi bir şekilde ayrılan Far Cry 6, bizi Yara adında bir tropik adaya götürecek. Yara, Oğlu Diego’nun yardımıyla ada cennetini ihtişamına kavuşturmayı amaçlayan diktatör Anton Castillo tarafından kontrol ediliyor. Ancak Yara’da Castillo’yu devirmeyi amaçlayan bir devrim yaşanıyor. Oyuncular, Castillo’ya karşı mücadelede devrimci olan baş kahraman Dani’nin yerine geçecekler.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi

Far Cry 6, 7 Ekim 2021’de PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Google Stadia için çıkacak.

Yeni Far Cry başlangıçta 18 Şubat 2021’de piyasaya sürülecekti, ancak Ubisoft bir finansal kazanç raporu sırasında oyunun ertelendiğini ve oyunun Nisan 2021’den sonra, ancak en geç Mart 2022’den önce geleceğini belirtmişti.

Ubisoft, PS4 ve Xbox One oyuncularının oyun sürümlerini ücretsiz olarak Xbox Series X ve PS5 sürümlerine yükseltebileceklerini onayladı.

Far Cry 6 Oyun Fragmanı

Far Cry 6 fragmanı oyunun ilk kez oynanışa bir göz attırdı. Fragman, Far Cry 6’nın öncekilerden daha fazla vahşi gerilla savaşına nasıl odaklanacağını gösteriyor ve hatta sevimli Chorizo ​​ve bir timsah arkadaşı da dahil olmak üzere yardım için gönderebileceğimiz bazı Amigolara daha yakından bakmamızı sağlıyor.

Far Cry 6 Oynanış Videosu

Far Cry 6’da oyuncular, Castillo’nun zalim rejimini devirmeyi amaçlayan bir gerilla savaşçısı olan Dani Rojas rolünü üstleniyorlar. Oyunun başında Dani’nin cinsiyetini seçebilecek ve Far Cry 5’te olduğu gibi özelleştirebilecek. Dani seslendirmeli bir baş karakter olacak.

Far Cry 6 Karakter Fragmanı

Bu fragman baş karakter Dani Rojas’a ve Far Cry 6’nın modern gerillalarına daha yakından bakmamızı sağlıyor.

Far Cry 6 Fiyatı ve Çıkış Yapacağı Platformlar

Epic Games Store:

  • Standard Edition: 269 TL
  • Gold Edition: 449 TL
  • Ultimate Edition: 495 TL

PlayStation Store:

  • Standard Edition: 569 TL
  • Gold Edition: 809 TL
  • Ultimate Edition: 959 TL

Xbox Store:

  • Standard Edition: 600 TL
  • Gold Edition: 800 TL
  • Ultimate Edition: 950 TL

Far Cry 6, 7 Ekim 2021’de PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Google Stadia için çıkacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir