1. Ana Sayfa
  2. Sinema ve Dizi

Exxen, Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz Olacak

Exxen, Ramazan Bayramı Boyunca Ücretsiz Olacak
+ - 0

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihiyle yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen bayram boyunca ücretsiz olacak.

Exxen’den Bayram Sürprizi

Exxen’i bugün itibariyle ücretsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Exxen 12, 13,14, 15 Mayıs günleri yani Bayram haftası boyunca ücretsiz olacak ve dileyen herkes izleyebilecek.

Exxen’den herkese harika bir Bayram sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12,13,14,15 Mayıs günleri yani Bayram süresince ücretsiz izleyebilecek. “BAYRAMDAEXXEN” promosyon koduyla Bayram Sürprizi’nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın.

Exxen’i bayram boyunca ücretsiz izleyebilmeniz için yapmanız gereken adımlar şu şekide:

  • Exxen.com’ a giriş yapın.
  • Ana sayfada yer alan bölüme ad soyad ve e-posta adresinizi yazın.
  • Bayram sürprizinden yararlan butonunu seçin.
  • Açılan ekranda “BAYRAMDAEXXEN” promosyon kodunu kullanarak işlemi tamamlayın.

Bu şekilde üye olarak bayram boyunca ücretsiz bir şekilde Exxen platformunu izleyebilirsiniz Exxen’i bugünden itibaren başlayarak 15 Mayıs 23.59’a kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Rasim, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 2013 yılında bilişim teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013'ten bu yana bilişim sektöründe belli görevlerde ve çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise deneyimlerini aktarmak için teknoportal.com.tr üzerinden editörlük ve site içi geliştirmelerde görev almaktadır.

Yorum Yap