Euro Truck Simulator 2 1.40 Yayınlandı! 1.40 Yeni Gelen Özellikler

Euro Truck Simulator 2 1.40 Yayınlandı! 1.40 Yeni Gelen Özellikler

Dün yayınlanan American Truck Simulator 1.40 güncellemesinin ardından Euro Truck Simulator 2 1.40 tam sürüm güncellemesi gelmiş bulunmakta. American Truck Simulator 1.40 güncellemesinin detayları için buraya tıklayabilirsiniz. Bu konumuzda ise Euro Truck Simulator 2 1.40 ile birlikte oyuna eklenen güncellemeleri aktaracağız.

Yeni Görsel Işıklandırma Sistemi

1.40 ile oyuna eklenen en büyük güncellemelerden biri Yeni Işıklandırma Sisteminin oyuna gelmiş olması. Oyuna girer girmez bir önceki sürüme göre oluşan yeni farkları görebileceksiniz.

Üst kısımda yer alan videodan American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Işıklandırma sisteminin eski görünümüm ve yeni görünümünün farklarını görebilirsiniz.

Yeni Işıklandırma Sistemi için gelecekte daha fazla değişiklik ve iyileştirme yapılacak. Bu nedenler oyuncuların geri dönüşlerine göre SCS Software yeni sistemi geliştirmeye devam edecek.

Almanya Yeni Düzeltmeleri ve Kaplamaları

Oyunu yeni oynayanlar için kısaca, bu güncelleme temel oyunun eski haritalarında yer alan Almanya’yı daha gerçekçi ve güncel bir görünüme sahip olmasını sağlamak için yapılıyor. SCS Software bu proje için küçük bir özel harita ekibi oluşturdu.

Bu güncellemeyle beraber gelen en büyük değişikliklerden biri, oyunda daha önce güncellenmeyen tüm otoyol ve yolların yeniden düzenlenmesi ve kullanılmaya başlamasıdır.

Bunlara ek olarak Dortmund, Köln, Dusseldorf ve Duisburg çevresindeki alanlar sadece yeniden yolların tasarlanmasından değil, aynı zamanda yeni yavşak ve yolların oyuna eklenmesinden oluşuyor. Bundesautobahn 7 Otoyolunun güney kısmı artık bu güncellemeyle birlikte oyunda olacak.

Vive La France! Yeni Şehirler

Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC’si yakında yeni bir güncellemeyle oyuna eklenecek. Fransa Avrupa’nın İspanya ve Portekiz’e açılan kapısı olduğu için, Vive La France DLC’sine ücretsiz olarak eklenecek olan 2 yeni Fransa lokasyonu geliştirildi. 1.40 ile birlikte oyunda mevcut olacak.

İlk lokasyon, Fransa’nın güneybatısında yer alan Bayonne şehridir. Burası Fransız Bask Bölgesi’nin başkenti ve sınıra yakın bir konum olduğu için İspanya’ya giden sürücüler için önemli bir bağlantı olacak.

İkinci lokasyon, Pau Bölgesi’nde bulunan Lacq komünüdür. Bu küçük köy yolu çoğu kişiler için sadece bir araba yolculuğu olarak kullanılsa da, Lacq Fransa’daki en büyük rafineriye ev sahipliği yapmaktadır.

Bu lokasyonların ikisi ve Toulouse ve Bordeaux’daki iki yeni bağlantı kavşağı, Vive La France için ücretsiz bir güncelleme olarak geliyor. Bu yollar Iberia DLC ile birlikte eklenecekti fakat hazır olmasından dolayı 1.40 sürümü ile birlikte oyuna eklendi.

Super Stripes Paint Jobs Pack Güncellemesi

Super Stripes Paint Jobss Pack’te bulunan iki harika tasarım genişletildi ve artık kullanılmaya hazır bir durumda oyunda yerini aldı. Bu iki tasarım bir çok tasarım arasında oylanarak seçilen tasarımlardan oluşuyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Euro Truck Simulator 2 Mod Nasıl Yüklenir? ETS 2 Mod Yükleme Rehberi

Genel itibariyle 1.40 ile birlikte oyuna eklenen tüm yenilikler, özellikler bu şekilde oyunda yer alacak. Özet olarak 1.40 ile birlikte oyuna eklenen tüm özellikler:

Görsel:

  • Yeni Işıklandırma Sistemi

Harita:

  • Almanya harita düzenlemeleri
  • Yeni Fransız şehirleri (Vive La France! DLC)

Araç:

  • Sahip olunan dorseler için iki yeni tasarım

UI:

  • Geliştirilmiş araç ayar menüsü (F4)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir