Cyberpunk 2077 Para İadesi Nasıl Alınır? (PC – XBOX – PS4)

Cyberpunk 2077 Para İadesi Nasıl Alınır? (PC – XBOX – PS4)

Cyberpunk 2077 piyasaya sürüldüğünde en çok beklenen oyunlardan biriydi ve oyunun geliştirilmesi için yaklaşık 9 yıllık bir çalışma yapıldı. Oyuncuların en çok beklediği oyun ve mevcut tüm oyunlar arasında en iyi oynanışı görmeleri bekleniyordu. Ancak lansman oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Cyberpunk’ın çeşitli aksaklıkları var ve bu onu gerçek bir karmaşa haline getirdi. PS4, PS5 ve Xbox One sürümleri, PC sürümünden daha kötüydü.

Kullanıcıların karşılaştığı tüm aksaklıkları ve sorunları gören Cyberpunk 2077’nin geliştiricisi, oyunu satın alan oyuncuların paralarını geri alabilecekleri bir geri ödeme programı duyurdu. Oyunu sipariş ettiyseniz ve ciddi performans sorunları yaşıyorsanız, kolayca geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Para İadesi Nasıl Alınır? PS5, XBOX – PC

PS4, Xbox ve Steam’de Cyberpunk 2077 para iadesi almak istiyorsanız bu makaledeki adımları takip ederek para iadesini gerçekleştirebileceksiniz. 

PS4’te Cyberpunk 2077 Para İadesi Alın

Sony, kullanıcıların PS4’lerinde Cyberpunk 2077 için para iadesi almalarına izin veriyor. Bu linkten oyunun iadesini isteyebilirsiniz . Sony, kullanıcılar için iade formunu yayınlamakla kalmadı, oyunu geçici olarak PlayStation Store’dan da kaldırdı. Tüm sorunların çözülmesinin ardından kısa bir süre sonra oyunun PlayStation Store’a geri getirilmesi bekleniyor. 

XBOX’ta Cyberpunk 2077 Para İadesi Alın

Xbox’ta Cyberpunk 2077’niz varsa ve bununla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Xbox’ta oyun için para iadesi de alabilirsiniz. Xbox’ta Cyberpunk 2077 iadelerini almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. (link kısa süreliğine kaldırıldı) Bu bağlantıyı takip edin ve Cyberpunk 2077 iade edebilirsiniz. Microsoft’un 14 günlük bir geri ödeme politikası olduğunu unutmayın. Oyunu satın almanızın üzerinden 14 günden az bir süre geçtiyse, geri ödeme almaya hak kazanırsınız. Ancak, geri ödemeyi kesin olarak alacağınızın garantisi olmadığını unutmayın. 

Steam’de Cyberpunk 2077 Para İadesi Alın

Steam’in 14 günlük bir geri ödeme politikası vardır, bu nedenle oyunu satın almanızın üzerinden 14 günden az bir süre geçtiyse, geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, oyunu 2 saatten fazla oynamazsanız tam bir geri ödeme alamazsınız. Steam’de Cyberpunk 2077 ile performans sorunları yaşıyorsanız ve para iadesi almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bunu yapabilirsiniz:

  • İlk olarak, bu  bağlantıyı  tercih ettiğiniz tarayıcıda açın. 
  • Steam hesabınızda oturum açmanız istendiğinde, doğru kimlik bilgileriyle oturum açın. 
  • Ardından,  Steam hesabınızdaki Satın Alma sekmesine gidin.
  • Satın aldıklarınız listesinden Cyberpunk 2077’ye tıklayın ve geri ödeme almak için talimatları izleyin.

Geri ödeme penceresi kapanırsa oyunu burada bulamayabilirsiniz.Bunun nedeni sadece oyunu satın almanızın üzerinden 14 günden fazla zaman geçmişse veya 2 saatten fazla oynamışsanız mümkündür. 

Cyberpunk 2077 Fiziksel Kopyanın İadesini Alın

Cyberpunk 2077’nin fiziksel kopyasını satın aldıysanız, satıcıdan para iadesi isteyebilirsiniz. Genel olarak, perakendecilerin bir geri ödeme politikası vardır. Satın aldığınız satıcının iade politikası varsa, oyun için para iadesini iade politikası süresi içinde alırsınız. Oyunu Amazon gibi mağazalardan çevrimiçi olarak satın aldıysanız, iade penceresi kapanana kadar geri ödeme isteyebilirsiniz. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir