CS:GO’nun Yeni Abonelik Hizmeti: CS:GO 360 Stats Nedir?

CS:GO’nun Yeni Abonelik Hizmeti: CS:GO 360 Stats Nedir?

Valve, dün erken saatlerde, Kırık Diş Operasyonu’nun sonunu belirleyen ve bir çok yenilik getiren bir güncelleme yayınlamıştı.

Kırık Diş Operasyonu’nun kaldırılmasıyla birlikte, Counter-Strike: Global Offensive birinci şahıs taktik nişancı oyununda bol miktarda değişiklik yapılmıştı ve oyuna “Yılan Isırığı” adında yeni bir kasa eklenmişti.

CS:GO 360 Stats Nedir?

Güncellemeden önce Kırık Diş Operasyonu, oyunculara oyunları hakkında, Öldürme / Ölüm oranı, ısı haritaları, oynadığınız oyuncular hakkında bilgiler ve oynanan haritalardaki performansları da içeren bir istatistik izleyici sağlıyordu.

İlk başta, operasyon tamamlandıktan sonra bu istatistik izleyicinin oyundan kaldırılacağı biliniyordu, ancak popülerliği nedeniyle Valve, bu yepyeni CSGO güncellemesinde kalıcı bir özellik olarak yapmaya karar verdi.

0,99 USD fiyatı olan bu hizmeti Türkiye’deki fiyatıyla 8,00 TL ile CSGO 360 Stats aracını oyun içinden edinebilirsiniz. Abonelik bir ay sürer ve mevcut faturalama döngünüz sırasında iptal etmediğiniz sürece her ay aynı tarihte otomatik olarak yenilenir.

Sonuç olarak bu hizmet, size daha önce oynadığınız oyunların genel bir özetini, tur galibiyet şansınızı ölçer ve son maç raporu analizi ile birlikte, yakın zamanda tamamlanan operasyonda görmüş olduğunu gibi bilgileri sağlayacaktır.

Oyuncular artık bu özelliği oyunun resmi bir parçası olarak kullanabilecek ve bunun için üçüncü taraf web sitelerine başvurmayacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Valve, Yeni CS:GO Güncellemesini Yayınladı! CS:GO 3 Mayıs 2021 Güncellemesi

Bu araç, Panorama güncellemesinden önce oyunda bulunan istatistik izleyiciye benziyor. Ancak iyi tarafına bakarsanız, 360 İstatistikleri yalnızca resmi maçlarınızdaki sayıları kaydeder.

CS:GO 360 Oyuncular Tarafından Tepki Topladı

Valve’in oyun içi istatistik özelliğini operasyondan sonra kalıcı bir özellik yapmasına heyecan duyan bazı hayranlar olsa da, yeni ücretli hizmete verilen genel tepki ezici bir çoğunlukla olumsuzdu.

Birçok oyuncu CS:GO’daki bir istatistik özelliğinin ücretsiz olması gerektiğini savundu, diğerleri ise daha üstün 3. taraf istatistik takip cihazlarının zaten mevcut olduğuna dikkat çekti. Bazı oyuncular ise Valve’ın CS: GO’dan para kazanmaya odaklandığına, ve buna rağmen hala oyundaki hileciler için herhangi bir işlem yapılmamasına kızdı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir