Battlefield 6’nın İlk Oyun İçi Görüntüleri Ortaya Çıktı

Battlefield 6’nın İlk Oyun İçi Görüntüleri Ortaya Çıktı

Battlefield 6 ile ilgili bazı yepyeni ekran görüntüleri internette dolaşıyor. Resmi olmayan kaynaklar görüntülerin Battlefield 6’nın fragman ve oyun anlarından sızdırılan görüntüleri olduğunu aktardı.

Battlefield 6, Electronic Arts stüdyolarında geliştirilmekte olan en büyük ölçekli projelerden biridir. Battlefield 5’in lansmanından bu yana yaklaşık iki sene geçti ve serideki bir sonraki oyunun ayrıntıları henüz yayıncı tarafından açıklanmadı.

Son zamanlarda, saygın bir Battlefield sızıntısı olan Tom Henderson olarak Battlefield 6’nın etrafındaki heyecan, daha sonra yeni Battlefield’ın Battle Royale modunu oynama şansı bulan yayıncıların takdiriyle tamamlanan Battlefield 6 hakkında bazı önemli ayrıntıları paylaştı.

Battlefield 6 Sızdırılan Görüntüler

Battlefield 6’dan sızdırılan detaylar, doğrudan oyunun fragmanlarından alındığı iddia edilen iki yeni ekran görüntüsü ile karşımıza çıkıyor.

Görünüşe göre ilk ekran görüntüsü, bir adanın üzerinde bir grup askeri helikopteri gösteren oyunun fragmanından alınmış. Bu çekim Tom Henderson tarafından daha önce tarif edilmiş ve sızdırılmıştı.

Ancak ikinci görüntü, muhtemelen bu helikopterlerden birinin kokpit görünümünden oyunun bir sahnesini göstererek daha da ileri gidiyor. Ekran görüntüsündeki tasarımlar, Battlefield 3 ve 4’ünkine oldukça benziyor, bu da görsel sızıntının daha güvenilir olmasını sağlıyor.

Bununla birlikte, resmi detayların ortaya çıkmasını beklemeliyiz. Yukarıdaki görsel sızıntıları doğruysa, EA muhtemelen daha fazla sızıntıyı önlemek için oyunu beklenenden daha erken duyurmaya çalışacaktır.

Resmi açıklamasından birkaç hafta önce Battlefield 5 için de benzer sızıntılar yaşanmıştı.

Battlefield 6 veya Battlefield 2021, Electronic Arts tarafından ortaya çıkar çıkmaz duyurulacak. Battlefield 1’in duyurusuna dönüp bakarsak, serinin yeni oyununun Mayıs 2021’de resmi olarak duyurulması gerekiyor. Daha fazla ayrıntı muhtemelen Haziran 2021’de gelecek. Bir sonraki Battlefield deneyimi hangi platformlarda sunulacağı henüz belli değil, detaylar önümüzdeki zamanlarda karşımıza çıkacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir