Amazon Prime Aboneleri Battlefield V’i Ücretsiz Alabilecek

Amazon Prime Aboneleri Battlefield V’i Ücretsiz Alabilecek

Amazon Prime abonesiyseniz, PC için Battlefield V’i ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Promosyon şu andan itibaren 1 Eylül 2021’e kadar mevcut ve hatta ücretsiz Prime deneme sürümüne sahip olanlara bile sunuluyor.

Battlefield V Nasıl Ücretsiz Alınır?

Ücretsiz Battlefield V kodunuzu almak için önce Amazon Prime’a abone olduğunuzdan (veya ücretsiz deneme sürümüne sahip olduğunuzdan) emin olun.

  • Hesabınızda oturum açın ve Prime Gaming sayfasına gidin.
  • Battlefield V sayfasına gidin ve Şimdi Talep Et öğesini seçin.
  • Kod Talep Edin kutucuğuna tıklayın. Amazon size EA’nın oyun başlatıcısı Origin’de kullanmanız gereken 20 basamaklı bir kod verecek.
  • Kodu kopyalayın ve Origin uygulamasında giriş yapın. (Origin mevcut değilse yükleyin.)
  • Üstteki menüde Origin > Redeem Product Code seçeneğine basın.
  • Amazon’dan aldığınız kodu girin ve İleri’ye basın.

Bunu yaptığınızda, Battlefield V oyun kitaplığınızda görünecektir. Ancak oynamaya başlamadan önce Origin oyun başlatıcısını indirmeniz gerekir.

PC’nizde Origin’e sahip olduğunuzda, hesabınızda oturum açabilir, Battlefield V’i indirebilir ve harekete geçebilirsiniz.

Ve unutmayın: Battlefield V kodunuzu kullanmak için fazla beklemeyin. Kodun süresi 30 Eylül 2021’de dolacak.

Prime Gaming’in Avantajlarından Yararlanın

Prime Gaming (eski adıyla Twitch Prime), muhtemelen bir Prime aboneliğinin sunduğu en büyük avantajlardan biridir. Her ay ücretsiz oyunlar almanın yanı sıra, çeşitli farklı oyunlar için ücretsiz karakterler, görünümler, silahlar, yükseltmeler ve güçlendirmeler de sunar.

Ayrıca Twitch’te Prime Status alacaksınız, bu da yayıncılara ücretsiz olarak abone olabileceğinizin yanı sıra özel ifadelere ve Twitch temalarına erişebileceğiniz anlamına geliyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Battlefield 2042 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Prime aboneliği için tam fiyatı ödemek istemiyorsanız, öğrenciyseniz Amazon Prime için daha az ödeme yaparak kurtulabilirsiniz; Amazon, öğrencilere yüzde 50 indirim ve altı aylık ücretsiz deneme sürümüyle Prime sunuyor. Ancak öğrenci değilseniz de, Amazon yeni aboneler için 30 günlük ücretsiz deneme sunar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir