Epic Games'te Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Eski Epic Games görünen adınızı değiştirmek istiyorsanız, izlemeniz gereken adımları bu konumuzda bulabilirsiniz.

Epic Games'in görünen adı, Epic'in herhangi bir oyununda onlarla birlikte veya onlara karşı oynarken diğer oyuncuların gördüğü ad olacaktır. Diğer oyuncuların sizi tanıyacağı kimlik olduğundan, görünen adınızdan memnun olmanıza yardımcı olur.

İLGİLİ İÇERİK
Epic Games "2021 Yaz İndirimi" Başladı

Epic Games görünen adınızı değiştirmek basittir ve birkaç dakika içinde yapılabilir.

Epic Games Görünen Ad Nedir?

Epic Games görünen adı, herhangi bir Epic Games başlığında kullanacağınız addır. Epic Games başlatıcısında, AnswerHub'larında ve oyunlarından herhangi birini (Fortnite gibi) PC/Mac, Switch veya mobil cihazlarda oynadığınızda görünür.

PSN/Xbox Live'da bir Epic Games oyunu oynuyorsanız, bir Epic Games hesabı oluşturabilir ve Gamertag/PSN adınızdan farklı bir görünen ada sahip olmak için bu hesaba bağlayabilirsiniz.

Epic Games Görünen Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Epic Games görünen adınızı değiştirmenin en hızlı ve en kolay yolu, Epic Games web sitesi aracılığıyla değiştirmektir. Adınızı değiştirdikten sonra iki hafta boyunca bunu bir daha yapamayacağınızı lütfen unutmayın. Epic Games'e yeni sosyal özellikler geldiğinden, bundan artık memnun değilseniz görünen adınızı değiştirmek için mükemmel bir zamandır. 

Bu adımları izleyerek Epic Games görünen adınızı değiştirebilirsiniz:

  • Hesabınızın HESAP BİLGİLERİ sayfasını ziyaret edin.
  • GÖRÜNEN AD etiketli kutuya istediğin yeni görünen adınızı girin.
  • Sayfayı aşağı kaydırın ve DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET'e tıklayın.

Artık istediğiniz yeni Epic Games Görünen Adına sahip olmalısınız.

İLGİLİ İÇERİK
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı (29 Temmuz)

Epic Games oyunları genellikle stile dayalıdır, güçlü bir topluluk duygusu içerir ve kendi kimliğinize sahiptir. Fortnite gibi oyunlar mükemmel bir örnektir. Daha öncesinde görünen adı artık siz gibi olmayan bir hesap açtıysanız, görünen adı değiştirmek en iyi seçenektir.
Daha yeni Daha eski