Tüm Zamanların En Çok İzlenen Netflix Dizileri

Popüler video akış platformu Netflix, tüm zamanların en çok izlenen dizilerini ve izlenme sayılarını açıkladı.

Aşağıda yer alan listeden Netflix'te en çok izlenen dizileri, izlenme sayılarını, görsellerini ve dizilerin konularını bulabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK
Netflix'in Gizli Kodları Nedir, Ne İşe Yarar? Gizli Kodlar Nasıl Kullanılır?

10. You (Sezon 2) - 54 Milyon

Tehlikeli bir cazibeye sahip, ileri derecede obsesif genç bir adam, takıntı hâline getirdiği kişilerin yaşamlarına girmek için sınırları zorlar.

9. Shadow and Bone - 55 Milyon

Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur.

8. Sweeth Tooth - 60 Milyon

Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

7. The Queen's Gambit - 62 Milyon

1950'lerde bir yetimhanede, küçük bir kız müthiş bir satranç yeteneği sergiler. Ancak yıldızlığa uzanan umulmadık yolculuğunda bağımlılıkla mücadele etmek zorunda kalır.

6. Tiger King - 64 Milyon

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil öyküsünde bir hayvanat bahçesi sahibi, ilginç karakterlerin ortasında kontrolden çıkıyor.

5. Stranger Things (Sezon 3) - 64 Milyon

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.

4. La Casa de Papel - 65 Milyon

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

3. Lupin - 70 Milyon

Arsen Lupen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

2. The Witcher - 76 Milyon

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

1. Bridgerton - 82 Milyon

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. Julia Quinn'in çok satan romanlarından esinlendi.
Daha yeni Daha eski