Clash Of Clans Yeşil Taş Nasıl Kazanılır?

Clash of Clans oyununun en önemli dönüm noktası yeşil taş sayınızdır. Yeşil Taş ne kadar çok varsa o kadar çabuk gelişim sağlayabilirsiniz. Bu konumuzda nasıl yeşil taş kazanabilirsiniz buna değineceğiz.

Çok zamanınız yoksa ve doğruda yeşil taş kazanmak istiyorsanız birincil seçenek yeşil taşı mağazadan satın almaktır:

1. Oyununuzu başlatın ve ekranınızın sağ üst kısmındaki taşlar bölümüne gidin.

2. “+” işaretine basın ve farklı miktarlarda mevcut mücevherleri göreceksiniz.

3. Ödeyebileceğiniz tutarı seçin ve bir ödeme yöntemi seçin. Banka veya kredi kartı, Globe Telecom faturalandırması, Link GCash ve PayPal kullanabilirsiniz.

4. “Satın Al” düğmesine basın ve satın alma işlemini tamamlayın. Tutar, Mücevher bakiyenize eklenmelidir.

Oyunda ilerleyerek mücevher elde etmenin başka birçok yolu vardır:

Haritanızı Hasat Etme ve Açma

Harita boyunca engelleri ortadan kaldırmak altın değerindeyken, sizi mücevherlerle ödüllendirir. Yeni engeller genellikle her dört saatte bir ortaya çıkar ve bunlardan yaklaşık 12 tanesinden 40 mücevher kazanabilirsiniz. Haftada 21'e kadar engeli yok edebileceğiniz için ekstra mücevher elde etmenin kolay bir yöntemidir.

Başarıları Tamamlama

Clash of Clans, belirli hedefleri tamamladığınızda başarıları ödüllendirir. Bunlara savaşlar kazanmak, altın toplamak ve binaları yükseltmek dahildir. Bu başarılar size değerli taşlar da dahil olmak üzere değerli ödüller kazandırır. Başarılarınız ne kadar zorsa; o kadar çok mücevher alacaksınız.

Her başarı, her seviyeyi tamamlamak için daha değerli ödüller içeren üç seviyeden oluşur. Mevcut tüm başarıları tamamlayarak 8.500'den fazla mücevher elde edebilirsiniz.

Başarılarınızı nasıl yöneteceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Oyunu başlatın.
2. “Profilim” penceresine gidin.
3. Mevcut başarıların listesini bulana kadar aşağı kaydırın.
4. Çeşitli başarılara yönelik ilerlemenizi kontrol edin ve bunları mümkün olan en kısa sürede kazanmak için oyun sürenize öncelik verin.

Bazı başarılar diğerlerinden daha değerlidir. En değerlilerini kazanmak ve binlerce mücevher elde etmek için diğer oyuncularla savaşman gerekecek. Bu yüksek değerli başarılar şunları içerir:

  • Tatlı Zafer – Bu başarıyı, çok oyunculu savaşlarda kupalar kazanarak kazanabilirsiniz. Örneğin, 450 mücevher almak için 1.250 kupa kazanmanız gerekir.
  • Kırılmaz – Saldırganlara karşı başarıyla savunun. 1.000 saldırıyı savuşturmak size 100 mücevher kazandırır.
  • Friend in Need – Müttefiklere takviye sağlayın. 250 mücevher için 25.000 takviye bağışlamanız gerekecek.
  • All-star Ligi – Clash of Clans Liginizde ilerleyin. Crystal League size 250 mücevher verir, Master bölümü sizi 1.000 ile ödüllendirirken, Champion rütbesine ulaşmak size 2.000 mücevher verir.
  • Savaş Kahramanı – Klanınız için yıldız kazanmak için Savaş Savaşlarında yarışın. 1.000 yıldız toplayın ve 1.000 mücevher kazanın.
  • Savaş Ganimeti – Klan Savaşı bonusları alarak altın toplayın. 1.000 mücevher elde etmek için 100 milyon altın kazanmanız gerekir.
  • İtfaiyeci – Düşmanınızın Cehennem Kulelerini yok edin. 5.000 kuleyi yok etmek size 1.000 mücevher verir.

Ayrıca, ödüllerinizi istediğiniz zaman toplayabilirsiniz, ancak sahipsiz kalmalarına izin vermek için hiçbir neden yoktur. Onları ne kadar erken alırsanız, o kadar hızlı daha fazla mücevher alırsınız.

Mücevher Kutunuzu Kullanmak

Günlük görevleri yerine getirirken mücevherlerle dolu bir kutu görebilirsiniz. Açmak size 25 mücevher verir ve her hafta yeni bir kutu açılır.

Bu küçük bir miktar olsa da, sonunda eklenir. Ayrıca kutunun kendisi, kullanıcı adınızı 20 hafta içinde ikinci kez değiştirmenize olanak sağlayabilir.

Mücevher Madeni İnşa Etme ve Yükseltme

Daha fazla mücevher kullanmanın bir başka kaynağı da mücevher madenleridir. Mücevher çıkarmada nispeten yavaş oldukları için daha az çekici görünebilirler, ancak yine de dikkate almaya değer.

Klan Oyunları

Belediye binası seviyesi altı veya daha yüksek olan oyuncular klan oyunlarına katılabilir. Genellikle ayın 22 ile 29 arasında gerçekleşir. Mücevherler ödüllerden sadece bazılarıdır ve hatta kazançlarınızı onlarla takas edebilirsiniz.

Google Play Ödülleri

Başka bir seçenek de Play Store'unuzu kullanarak Google Ödüllü Anketler uygulamasını yüklemektir. Platform, ara sıra size pazarlama anketleri gönderir ve bunları doldurduğunuz için sizi Google Play Kredisi ile ödüllendirir. Bu puanları Clash of Clans mücevherleri satın almak için kullanabilirsiniz ve çoğu anketin tamamlanması sadece birkaç saniye sürer.

Bu yöntem yalnızca Android kullanıcıları için geçerlidir ve mücevher almak için nasıl kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır:

1. Uygulamayı bu web sitesinden indirin . Bu resmi bir Google uygulamasıdır, bu nedenle indirmek ve yüklemek tamamen güvenlidir.

2. Henüz oturum açmadıysanız, Google kimlik bilgilerinizi kullanarak oturum açın.

3. Cihazınızda konumu açın. Aksi takdirde, çoğu yakın zamanda ziyaret ettiğiniz yerlere dayalı olduğundan, çok fazla anket almayacaksınız. Konum servislerini etkinleştirmek için cihazınızın üst kısmındaki menüye gidin ve konum özelliğinin açık olduğundan emin olun. Ayrıca, uygulama tarafından istenirse konum erişimini etkinleştirin.

4. Mevcut anketleri tamamlayın. Uygulamayı ilk açtığınızda mevcut olmayabilir, ancak zamanla görünmeleri gerekir. Daha fazla anket almak için daha sık seyahat etmeyi ve çeşitli işletmeleri ziyaret etmeyi deneyin. Uygulama, yeni bir anket olduğunda sizi bilgilendirir ve verdiğiniz cevaplar aldığınız ödülleri etkilemez.

5. 500 veya daha fazla mücevher satın almak için yeterli krediyi biriktirdikten sonra, Clash of Clans mücevher mağazanıza gidin.

6. Ödeyebileceğiniz tutarı seçin ve ödeme yönteminiz olarak Google Play bakiyesini seçin.

“Satın Al” butonuna basın ve işleminizi sonlandırın.
Daha yeni Daha eski