Ağustos 2021'in En İyi Samsung Galaxy Tabletleri

Samsung bu yıl iki yeni üst düzey tablet üretti ve piyasaya sürdü. Bu, amiral gemisi tabletinin iki ayrı modelini piyasaya sürdüğünü ilk kez görüyoruz. Galaxy Tab S7+' a Galaxy Tab S7 eşlik ediyor.


 Şirketin daha önceki tabletlerinden bazıları, fiyat/performans ürünü oldukları için listede yer almıştır.

Sizler için seçtiğimiz 2021 yılı Ağustos ayı için en iyi galaxy tabletler aşağıdaki gibidir;

Özel Canavar: Galaxy Tab S7+

Galaxy Tab S7+ kesinlikle Samsung'un şimdiye kadar yaptığı en iyi tabletlerden biri. Güzel bir metal yapıya sahip ve kesinlikle birinci sınıf hissediyor. Ayrıca Samsung'un 12,4 inç ekrana sahip ilk amiral gemisi tableti olacak. Bu sadece herhangi bir ekran da değil. Bu Süper AMOLED panel, pürüzsüz bir 120Hz yenileme hızına sahiptir.

Birinci sınıf bir yonga seti tarafından desteklenmektedir ve 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile eşleştirilmiştir. Ayrıca tıknaz bir 10.090mAh pil var. Gemide 5G desteği mevcut. Galaxy Tab S7+, Multi-Active Window ve kablosuz DeX gibi özelliklere sahip mutlak bir üretkenlik şampiyonudur. Samsung ayrıca gecikmeyi azaltarak ve daha fazla işlevsellik ekleyerek S Pen'ini geliştirdi.

Satın alma nedenleri: Büyük ve güzel ekran, 120Hz yenileme hızı, mükemmel performans ve pil ömrü.

Kimler satın almalı: Ev kurulumundan işleri için bir tablete ihtiyaç duyan müşteriler ve iş uygulamaları için kurumsal müşteriler.

Verimlilik: Galaxy Tab S6

Galaxy Tab S6 , şüphesiz 2019'da piyasaya sürülen en iyi Android tabletti. Ayrıca Samsung, amiral gemisi tabletini en yeni üst düzey yonga setiyle ilk kez gönderdi. Samsung başlangıçta yalnızca LTE modelini piyasaya sürdü, ancak daha sonra ayrı bir 5G modeli izledi.

Galaxy Tab S6 ayrıca arka tarafında çift kamera kurulumuna sahip ilk Samsung tableti oldu. Bir yaşında olmasına rağmen, 729 $ fiyat etiketi için hala en iyi Samsung tabletlerinden biri ve bugünlerde genellikle indirimli olarak satın alınabiliyor. Bunun nedeni, temel Galaxy Tab S7'den daha iyi bir görüntü sunması ve performansta gerçekten önemli bir fark olmamasıdır.

Satın alma nedenleri: Mükemmel yapı kalitesi, ayrı 5G varyantı, Süper AMOLED ekran ve çift kamera.

Kimler satın almalı: Güçlü bir Android tablete ihtiyaç duyan ve Galaxy Tab S7+'ın kendileri için çok fazla olduğunu düşünen herkes.

Eğlence: Galaxy Tab S5e

Netflix izlemek, ara sıra internette gezinmek ve sosyal medya uygulamalarını kullanmak için sadece bir tablete mi ihtiyacınız var? Galaxy Tab S5e sizin için en iyi seçenektir. Elbette, tüm bunlar en temel tabletler tarafından da yapılabilir, ancak Galaxy Tab S5e ile herhangi bir can sıkıcı performans sorunu olmayacaktır.

479$'lık Galaxy Tab S5e, çıktığı zaman Samsung'un en ince tabletiydi, ancak güzel bir metal yapıya ve muhteşem 10,5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahipti. Samsung'un AMOLED ekranının kalitesini gerçekten geçemezsiniz ve üzerinde video içeriği izlemek gerçekten görsel bir zevktir. AKG ayarlı dörtlü hoparlörleri tarafından sağlanan zengin ses, onu tembel bir Pazar öğleden sonra serinlemek için çok yönlü bir cihaz haline getiriyor.

Satın alma nedenleri: İnanılmaz derecede hafif ve ince, olağanüstü ekran, dörtlü hoparlör ve yana monte parmak izi sensörü.

Kimler satın almalı: Yalnızca multimedya içeriği tüketmek amacıyla bir tablet isteyen müşteriler.

Bütçeye Uygun S Pen: Galaxy Tab S6 Lite

Samsung , S Pen'i kitlelere ulaştırmak amacıyla bu yılın başlarında Galaxy Tab S6 Lite'ı piyasaya sürdü. Daha önce, S Pen deneyimini yaşamak için Samsung'un amiral gemisi tabletini satın almak gerekiyordu. Samsung, Galaxy Tab S6 Lite ile bu giriş engelini önemli ölçüde azalttı.

Metal gövdesi sayesinde hala yeterince premium hissettiriyor. Galaxy Tab S6 Lite ayrıca yukarıda bahsedilen tabletlerin hiçbirinde olmayan bir şeye sahiptir: 3,5 mm kulaklık jakı. Muhteşem bir AMOLED panel beklemeyin, ancak Galaxy Tab S6 Lite 10.4 inç LCD ekrana sahip. Tablet, ağır iş yükleri için uygun değil ancak bu kadar güce ihtiyacınız yoksa, 429 $'lık fiyatıyla, S Pen deneyimini zahmetsizce yaşamak isteyenler için harika bir seçenek. Genellikle çevrimiçi olarak uygun bir indirimle satın alınabilir.

Satın alma nedenleri: Uygun fiyatlı, S Pen, 3,5 mm kulaklık girişi ve iyi yapı kalitesi.

Kimler satın almalı: Güçlü bir tablete ihtiyaç duymayan ancak bir servet harcamadan S Pen deneyimini yaşamak isteyenler.

Bunlar Neden Bu Ayın En İyi Samsung Tabletleri?

Galaxy Tab S7 + kesinlikle Samsung yaptığını iyi tablet biridir. Teknolojiyle dolup taşar ve ev kurulumundan her türlü iş için mükemmel bir seçimdir. En iyi Samsung tabletleri listesinde yer aldığına dair hiçbir soru yok. Ancak Galaxy Tab S7 için aynı şey söylenemez, bu yüzden Galaxy Tab S6 listede kendine yer buluyor. Bir yaşında olmasına rağmen, bir üretkenlik aracına ihtiyaç duyan ancak en son modeli satın alma ihtiyacı hissetmeyenler için hala harika bir seçenek.

Samsung , tablet serisine iyi uyduğu için Galaxy Tab S5e'yi de satmaya devam ediyor . Bu gerçekten herhangi bir ağır iş yükü için tasarlanmamıştır, ancak içerik izlemek için harika bir seçenektir. Ekran muhteşem ve tabletin kendisi inanılmaz derecede ince, bu da çok rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Son olarak, Galaxy Tab S6 Lite, S Pen'i geniş bir ekranda deneyimlemek isteyen ancak amiral gemisi bir tablete ihtiyaç duymayan müşteriler için uygun bir seçenek. Onlara, S Pen'in sunduklarının en iyisini makul bir fiyat noktasında deneyimleme fırsatı sunuyor.
Daha yeni Daha eski