Netflix E-Ticaret Sektörüne Giriyor: Yeni Ürün Mağazasını Başlattı

Film ve TV yayın devi, hayranların favori filmlerine ve TV şovlarına bağlı sınırlı sayıda ekipman sunuyor.

Hiç oturup en sevdiğiniz Netflix dizisini veya filmini dinlediniz mi ve kendi kendinize "Keşke bununla ilgili sınırlı sayıda bir giysim olsaydı" diye düşündünüz mü? Artık yapabilirsiniz, çünkü Netflix yeni web mağazasını açtı.

Netflix E-Ticaret Sitesi: Netflix.Shop

Piyasadaki en popüler içerik platformu olmakla yetinmeyen Netflix, kanatlarını açarak tüketici ürünleri dünyasına giriyor. Yeni ürün mağazası, yaratıcı bir şekilde Netflix.shop adını taşıyor.

Netflix, Mağazayı "hayranların en sevdikleri hikayelerle bağlantı kurmasının yeni bir yolu" olarak adlandırıyor. Artık Netflix'te en sevdiğiniz karakterleri izlemenin yanı sıra, bazı eşyalarını satın alabilir veya bazı kıyafetlerini de giyebilirsiniz.

Netflix.shop'un şu anda yalnızca ABD'de kullanılabildiğini unutmayın.

Netflix Başka Alanlara Mı Yöneliyor? 

Aslında Netflix'in video oyun pazarına girebileceğine dair bir söylenti var. Görünüşe göre akış devi Netflix, aklını kullanarak, abonelerine oyun sunmanın da bir yolunu bulmak istiyor.

Bununla birlikte, bulut oyunları henüz ilk aşamasındadır ve bazı büyük isimler tarafından erkenden benimsenmesine rağmen, gerçekten başlamadı. Henüz, Amazon'un Luna projesi hala erken erişim testinde yer alıyor.

Netflix bunu doğru yaparsa, bulut oyunlar için yeni bir rakip görebiliriz. Yine de tüm bunları görmemiz zaman içerisinde olacak.

İLGİLİ İÇERİK
Netflix'in Gizli Kodları Nedir, Ne İşe Yarar? Gizli Kodlar Nasıl Kullanılır?

Netflix.Shop'un sunduğu ürünlere zaten bir göz attıysanız, sunulan oldukça havalı ganimetler olduğunu bilirsiniz. Hızlı olmanız gerekecek, ancak sınırlı ürünler bulunuyor. Şu an başlangıç olarak sadece ABD'de yer alıyor. Diğer ülkeler gelip gelmeyeceği yada ne zaman geleceği şu anda belli değil.
Daha yeni Daha eski