Steam, Yakında Yeni Bir İndirme Arayüzüne Sahip Olabilir

Steam'deki İndirilenler sayfasına uzun süredir görsel bir yenileme gelmemişti fakat yakında yeni bir güncelleme ile gelebilir.

Steam arayüzünü son yıllarda yavaş yavaş değiştiriyor. Steam kitaplığı ve sohbet sistemi yeniden tasarlanmıştı ve şimdi İndirilenler sayfasının yeni bir güncelleme alması planlanıyor.

Steam'in Yeni İndirilenler Sayfası Nasıl Görünüyor?

Yakın zamanda yapılan bir Steam güncellemesinde, Valve'ın sunduğu Switch benzeri bir taşınabilir bilgisayar olan SteamPal'a referanslar ekledi. Bu güncelleme ise yeniden tasarlanmış İndirilenler sayfasına erişim olanağı da içeriyor.

Yeni tasarlanmış sayfaya ulaşmak için,  steam: // nav / library / downloads adresini ziyaret edin ve Steam üzerinde açın.

Yeni Arayüz, daha net grafiklerden, ilerleme çubuklarından ve önceliği ayarlamak için sıraya alınmış indirmeleri sürükleyip bırakma becerisinden yararlanır. Sayfayı, React'te yerleşik olan diğer birçok Steam sayfasıyla aynı hizaya getirir.

İLGİLİ İÇERİK
Steam Geniş Ekran Modu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İndirilenler sayfası uzun yıllardır değiştirilmedi, bu nedenle güncellemenin gelmesi çok uzun sürmeyebilir.

Yeni İndirilenler sayfası Valve tarafından resmi olarak duyurulmadı, bu nedenle sayfanın son biçiminde olup olmadığını veya ne zaman yayınlanacağı şu anda bilimiyor.
Daha yeni Daha eski