Netfix, "N-Plus" İsimli Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

Netflix, yayın platformu için yeni bir hizmet başlatmayı düşünüyor. N-Plus olarak adlandırılan alan, kullanıcıların "sevdiği Netflix şovları ve onlarla ilgili her şey hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri" bir çevrimiçi alan olarak tanımlandı.

Netflix'in N-Plus Hizmeti Nedir?

Netflix, N-Plus'ın özelliklerini onaylamamış olsa da, şu an da bilinen bazı özellikler mevcut.

Kullanıcılar, başkalarıyla paylaşılabilecek TV bölümleri ve filmler içeren özel oynatma listeleri oluşturabilirler. Bir müzik çalma listesi gibi düşünebilirsiniz. Ancak en sevdiğiniz parçalar yerine, içinde bulunduğunuz ruh hali için en iyi TV bölümlerine sahip olabilirsiniz.

Potansiyel olarak, bu oynatma listesi özelliği, akış platformundaki içerikten gelen müzikleri de içerebilir.

Diğer potansiyel özelliklerden biri, özel sahne arkası görüntüleri, şovlar ve filmlerden gelen bonus içeriklerdir. Sahne arkası görüntüleri, incelemeler, podcast'ler, çekim ve prodüksiyon hakkında bilgiler, ve hatta planlanan gösteriler ve filmler gibi tüm içerikler N-Plus'ın bir parçası olabilir.

Özelliğin kullanıcı girişi kısmı, Netflix'in yeni şovları ve hatta mevcut içerik için yenilemeleri test etmesine izin verebilir. Hayranlar prodüksiyonun buna değip değmediğini gösterebilirse, potansiyeli olan popüler şovlar iptal edilmekten kurtarılacaktır.

Önerilen bu özelliklerin N-Plus'a dahil edilip edilmediğine bakılmaksızın, Netflix açıkça hizmetini yükseltmeye çalışıyor.

Netflix platformu zaten en iyi orijinal içeriğe sahip, ancak daha fazlasını istiyor. Bunun gibi benzersiz özellikler, 2021'in başında Netflix'in büyümesinin yavaşlamasından ardından platforma kesinlikle daha fazla insan çekecektir.

Bir Netflix Sözcüsü, N-Plus Hizmetini Doğruladı

Bir Netflix sözcüsü, N-Plus hizmetini doğruladı, fakat henüz Netflix henüz resmi olarak N-Plus'ı açıklamadı. Aksine, Netflix'in seçilen kullanıcılara gönderdiği bir ankette potansiyel bir plan olarak ortaya çıktı. Netflix, potansiyel yeni özelliklere olan ilgiyi ölçmek için ilk kez bir anket yapmıyor.

Netflix yaptığı açıklamada, anketin Netflix'in kullanıcılarının platform için potansiyel yeni özelliklere olan ilgisini ölçmenin bir yolu olduğunu söyledi. N-Plus hakkında herhangi bir somut ayrıntı sağlayamadı veya yayınlanıp yayınlanmayacağını doğrulayamadı.

Netflix, N-Plus'ın hala geliştirmenin ilk aşamalarında olan bir hizmet olduğunu açıkça ortaya koydu. İlerleyen süreçte özelliğin bir netlik kazanması bekleniyor.

İLGİLİ İÇERİK
Netflix'te Ne İzleyeceği Konusunda Kararsız Kalanlar İçin Yeni Özellik: 'Bir Şeyler Oynat'

Netflix Hizmetlerini Artırmaya Çalışıyor

Netflix'in N-Plus'ı bir hizmet olarak yayınlayıp yayınlamayacağı ve nasıl görüneceğiyle ilgili bilgilerin çoğu hala bir netlik kazanmadı. Her iki durumda da Netflix, hizmetini bir sonraki seviyeye yükseltmek için açıkça hazırlanıyor. Bu yenilikler, tabi ki kullanıcılar için güzel gelişmeleri temsil ediyor.
Daha yeni Daha eski