Google Pixel 6 Serisinin Tasarımı Sızdırıldı

Google Pixel 6, lansmanına birkaç ay kaldı. Bununla birlikte, cihazın iddia edilen görüntüleri sızıntı yapan Jon Prosser tarafından çevrimiçi olarak paylaşıldı ve Google'ın bu yılın Pixel telefonları için büyük bir tasarım planladığını gösteriyor.

Görünüşe göre, daha büyük Pixel modelinin Pixel 6 Pro olarak adlandırılmasıyla adlandırma şemasında da bir değişiklik olacak. Şimdiye kadar Google, daha büyük Pixel cihazları için 'XL' markasını kullandı.

Pixel 6 Serisi Yeni Bir Tasarım İçeriyor

Görüntüler, Pixel 6'nın Pixel 3 ve Pixel 4 serilerinden tamamen farklı bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Arka tarafta, Pixel 4'ün tasarım dilinin bir evrimi gibi görünen üç tonlu bir tasarımı var. Ayrıca, kamera çıkıntısının cihazın arkasına doğru uzandığını ve arka tarafın geri kalanından farklı bir kaplamaya sahip olduğunu görmek ilginçtir.

Görüntülere bakıldığında, normal Pixel 6 arka tarafta bir çift kamera sistemine sahip olacak. Daha büyük olan Pixel 6 Pro, üçlü kamera sistemine sahip olacak ve 'Pro' markası, aynı zamanda daha büyük bir ekrana sahip olacağını ima edecek. Telefonların ön tarafında, selfie kamerası için ortalanmış bir delik bulunuyor.

Jon Prosser Tarafından Yayınlanan Video

Google, nispeten büyük çerçeveli olan mevcut Pixel cihazlardan farklı olarak hoş bir değişiklik yapıyor ve Pixel 6 serisinde ekranı çevreleyen çerçeveleri azaltmayı başarıyor.

Videoda Pixel 6 ve Pixel 6 Pro teknik özellik sayfasına erişilemediği için, bu nedenle dahili özellikleri ve kamera özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı.

Pixel 6 serisi piyasaya sürülmeden önce Google, bütçe odaklı Pixel 5a ve Pixel Buds A'yı piyasaya sürecek. Şirket, Pixel 5A'yı bu yıl piyasaya sürmeyi planladığını, ancak yalnızca ABD ve Japonya'da satışa sunulacağını doğruladı.

Budget Pixel telefonlar genellikle 2. çeyreğin ikinci yarısında piyasaya sürülür. 18-20 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilmesi planlanan Google I / O ile Google, telefonu ve Pixel Buds A'yı bu yıl yılki geliştirici konferansında tanıtabilir.

Google Pixel Telefonlar Yeniden Canlanıyor

Yıllar içinde yaşanan birkaç cansız sürümün ardından, Google nihayet Pixel telefonları yeniden heyecan verici hale getirmek için çaba harcıyor gibi görünüyor. Google'ın özel yonga setiyle birleştirilen yeni tasarım, şimdiye kadar tüketicileri etkilemekte ve makul sayılarda satış yapmakta başarısız olan Pixel serisine yeni bir hayat vermelidir.
Daha yeni Daha eski