Clubhouse Android Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Clubhouse, başlangıçta ABD'ye özel olarak sunulmuştu. Clubhouse, artık dünya çapında Android uygulamasını yayınladı.

Clubhouse Android Uygulaması Dünya Çapında Yayınlandı

Yalnızca iOS'ta piyasaya sürüldükten sonra, popüler sesli sosyal medya uygulaması Clubhouse, Mayıs 2021'in başlarında bir Android uygulaması yayınladı. Sürüm yalnızca ABD içindi, ancak Clubhouse artık Android uygulamasını dünya çapında kullanıma sundu.

Clubhouse uygulaması artık Android'de dünya çapında kullanılabilir.

Android'de Clubhouse uygulaması, iOS uygulamasıyla tamamen aynı şekilde çalışacak ve aynı görünecektir. Beklendiği gibi hiçbir şey değişmedi. Buna, uygulamaya kaydolmak için mevcut bir kullanıcıdan davet alınması da dahildir.

Clubhouse, yeni bir sosyal medya uygulaması olduğu için son zamanlarda çok fazla basın yayınladı. Clubhouse kendisini bir "gizli sesli sohbet" uygulaması olarak tanımlar ve yalnızca davet sistemiyle çalışan birkaç uygulamadan biridir. Platformda, kullanıcılar canlı bir podcast'e benzer şekilde dinleyicilerle konuları tartışmak için sohbet odaları kurabilir.

Clubhouse Android uygulaması indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Clubhouse Artık İndirilebilir

Clubhouse'un Android uygulaması artık dünya çapında mevcut olduğundan, ülke veya cihaz erişiminde herhangi bir kısıtlama yoktur. Fakat, uygulamaya kaydolmak için yine de bir davetiyeye ihtiyacınız olacak.
Daha yeni Daha eski